To miejsce czeka na Twoją reklamę

STARTY

2009-03-27 

Rajd Warszawski 2009

Do tego startu przygotowania trwały bardzo długo bo prawie rok.

Tyle czasu trwała budowa naszej nowej rajdówki Peugeota 206 RC.

Chociaż w imprezie startowaliśmy rok temu to wszystko było dla nas nowe: trasa rajdu , która została częściowo zmieniona, samochód i wyczynowe opony. Dlatego pierwszą pętle przejechaliśmy ostrożnie.

Ku naszemu zdziwieniu wynik po trzech odcinkach przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Plasowaliśmy się na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej i 2 w klasie N3 .
Drugą pętlę postanowiliśmy pojechać trochę szybciej co okazało się złym rozwiązaniem. Na odcinku Sobienie Jeziory na jednym z zakrętów wypadliśmy z drogi do sadu gdzie straciliśmy mnóstwo cennego czasu.
Zdarzenie to mocno wystudziło nasze rajdowe zapały co odbiło się na czasach uzyskiwanych na kolejnych odcinkach.

Przed finałowym odcinkiem w Otwocku plasowaliśmy się na 5 miejscu w klasyfikacji generalnej a różnice czasowe pomiędzy 4 a 6 miejscem wynosiły niecałe 3 sek., tak więc wszystko mogło się zdarzyć. W naszym przypadku celem była meta, do której dotarliśmy na 5 miejscu w klasyfikacji generalnej i 2 w klasie N3.

Swój pierwszy start nowym samochodem uważam za udany, a osiągnięty wynik bardzo miło nas zaskoczył.

Z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim , którzy pomogli nam w przygotowaniach do startu : rodzinie, mechanikom, przyjaciołom a zwłaszcza naszemu sponsorowi Firmie NetBox największemu warszawskiemu dystrybutorowi sprzętu teleinformatycznego.
Dziękujemy także wszystkim znajomym i kibicom za gorący doping.

 

Copyright © 2009 Maciej Longota, Wykonanie: foxbit.pl, Mapa strony