To miejsce czeka na Twoją reklamę

NOWOŚCI

2009-11-30 

47 Rajd Barbórka 2009 w barwach firmy Driver Polska!

 

Rajd Barbórka: Maciej Longota wystąpi w barwach firmy Driver Polska!

Zmagania na rajdowych trasach dobiegły już końca, jednak zawodników czeka jeszcze udział w Rajdzie Barbórki Warszawskiej, tradycyjnie kończącej sezon sportów motorowych. Udział w Kryterium Asów to marzenie każdego zawodnika, nic więc dziwnego że na liście zgłoszeń znalazło się już przeszło 120 załóg, reprezentujących nie tylko rajdy samochodowe, ale także wyścigi czy rallycross.
W tak mocnej stawce nie mogło zabraknąć Macieja Longoty, dla którego Rajd Barbórka będzie stał pod znakiem nowości w zespole. Największą z nich będzie z pewnością poszerzenie grona sponsorów, w którym pojawili się nowi partnerzy. Głównym sponsorem Macieja Longoty podczas Rajdu Barbórka będzie firma Driver Polska, dynamicznie rozwijająca się europejska sieć serwisów dedykowana obsłudze samochodów, specjalizująca się w sprzedaży, naprawie i wymianie opon.
W Polsce sieć Driver tworzy ponad 70 renomowanych i profesjonalnych punktów serwisowych. Każdy serwis wykonuje kompleksowe usługi wyważania kół i montażu opon. Serwisy oznaczone znakiem Driver to gwarancja doskonałej jakości usług, europejskich standardów obsługi i konkurencyjnych cen. Czołowym partnerem i największym dostawcą opon do sieci Driver Polska jest firma Pirelli, dobrze znana wszystkim kibicom rajdowym.
Podczas Rajdu Barbórka Macieja Longotę będą wspierać również firmy: NET BOX, Bud Gum i Oponix.pl. Udział w Kryterium Asów to bowiem doskonały sposób na zaprezentowanie partnerom zespołu piękna tego sportu. Barbórka to wszak kultowy rajd w świadomości każdego kibica, a także wielkie wydarzenie medialne. Co roku warszawskie oesy, ze słynną Karową na czele przyciągają tysiące fanów, z wielkim zaangażowaniem śledzących występy swoich idoli.
Zmiana zaszła również na prawym fotelu Peugeota 206 RC. Tym razem Macieja Longotę będzie pilotował Jakub Domański, znany z występów w Pucharze Polski Automobilklubów i Klubów między innymi u boku Adama Tomalaka, z którym zdobył tytuł wicemistrzowski w tym cyklu. Jakub Domański ma na swoim koncie także dwa starty w Pucharze PZM oraz udział w ubiegłorocznym Kryterium Asów.
Trasa 47. Rajdu Barbórka będzie się składać z siedmiu prób, dobrze znanych każdemu kibicowi rajdowemu. Zawodnicy dwukrotnie pokonają oesy Bemowo, Żerań i Cytadela, a na Karowej nastąpi wielki finał zmagań. Także Maciej Longota i Jakub Domański zrobią wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony na krótkich, lecz bardzo wymagających próbach i znaleźć się wśród szczęśliwców, którzy powalczą na Karowej.

 

Copyright © 2009 Maciej Longota, Wykonanie: foxbit.pl, Mapa strony