To miejsce czeka na Twoją reklamę

NOWOŚCI

2009-10-20 

Daniel Siatkowski usiądzie gościnnie na prawym fotelu

Sezon Rajdowego Pucharu Polski zbliża się do końca. Do rozegrania pozostały bowiem jeszcze tylko dwie rundy tego cyklu. Po dwudniowej, obfitującej w emocje rywalizacji podczas Rajdu Dolnośląskiego Pucharowicze udadzą się do Zawiercia, gdzie rozpocznie się Rajd Zamkowy. Impreza powróciła do kalendarza Rajdowego Pucharu Polski po kilkuletniej przerwie. W tym roku organizator wytyczył także nowe odcinki specjalne.
Do Rajdu Zamkowego zgłosiło się 76 załóg, w tym dwanaście w klasie N3, która już tradycyjnie będzie bardzo mocno obsadzona. O kolejne punkty powalczą w niej Maciej Longota i Daniel Siatkowski, reprezentujący NET BOX Rally Team. Dla Macieja Longoty start z tak doświadczonym pilotem będzie na pewno owocny w nowe doświadczenia. Wszak Daniel Siatkowski ma za sobą przeszło 50 startów w RSMP    i RPP u boku takich zawodników jak Grzegorz Grzyb, Radosław Typa i Maciej Rzeźnik.
NET BOX Rally Team powalczy w Rajdzie Zamkowym o kolejne punkty w klasie N3, w której Maciej Longota aktualnie zajmuje czwarte miejsce. Kierowca liczy także na kolejne rajdowe szlify na nieznanych sobie oesach, a także na cenne rady doświadczonego pilota. Maciej Longota i cały zespół dziękują także firmie NET BOX, największemu warszawskiemu dystrybutorowi sprzętu teleinformatycznego za wsparcie na oesach Rajdowego Pucharu Polski.
 

Copyright © 2009 Maciej Longota, Wykonanie: foxbit.pl, Mapa strony