To miejsce czeka na Twoją reklamę

NOWOŚCI

2009-08-05 

Net Box Rally Team przed Rajdem Rzeszowskim


NET BOX Rally Team przed Rajdem Rzeszowskim
Maciej Longota: Oesy „Rzeszowskiego” nie wybaczają błędów!

Karpackie 18. Rajd Rzeszowski, runda mistrzostw Polski, mistrzostw Słowacji i Rajdowego Pucharu Polski, zapowiada się niezwykle emocjonująco. Atrakcją dla kibiców będzie z pewnością obecność Krzysztofa Hołowczyca, który wykona pokazowy przejazd podczas odcinka Browar.

Na liście zgłoszeń Rajdu Rzeszowskiego znalazły się aż 152 załogi, w tym 84 z RPP, które na oesy wyjadą drugiego dnia zawodów. Wśród nich znalazł się duet NET BOX Rally Team, Maciej Longota i Marcin Celiński.
Zmiana na prawym fotelu jest spowodowana kontuzją Karola Strzały, „umysłowego” zespołu NET BOX. Niestety noga w gipsie skutecznie uniemożliwiła mu start w Rajdzie Rzeszowskim. Cały zespół życzy mu jednak szybkiego powrotu do zdrowia, a przede wszystkim na prawy fotel rajdówki! Załoga Peugeota 206 RC będzie rywalizować w klasie N3, w której zgłosiło się 14 zawodników. Walka o sekundy wśród N-grupowych „dwulitrówek” z rajdu na rajd staje się coraz bardziej zacięta, a rywalizujący w niej kierowcy nierzadko zajmują czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej.
Maciej Longota ma nadzieję, że razem z Marcinem Celińskim uda mu się powtórzyć rewelacyjny wynik z Rajdu Warszawskiego, czyli piąte miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie w klasie N3. Nie będzie łatwo, bo konkurencja nie śpi, a zawodnicy NET BOX Rally Team nie odbywają w tym sezonie żadnych testów. Ostatecznym sprawdzianem dla kierowcy będzie więc udział w zawodach, które będą dla niego kolejnym tegorocznym debiutem na nowych, wymagających trasach.

Oesy Rajdu Rzeszowskiego są znane z tego, że nie wybaczają błędów, a dodatkowym utrudnieniem jest zmienna pogoda. Rok temu padało tylko podczas drugiej pętli rajdu, tym razem miejmy nadzieję, że aura również nas oszczędzi. Pierwsze starcie z trudnymi, deszczowymi warunkami mieliśmy na Rajdzie Świdnickim. Udało się nam wyjść z niego obronną ręką, chociaż nie obyło się bez przygód. Mamy nadzieję po raz kolejny dobrze zaprezentować NET BOX Rally Team i znaleźć się na mecie, na możliwie najwyższym miejscu w klasyfikacji generalnej i klasie N3.

Nasz start jest możliwy dzięki firmie NET BOX, największemu warszawskiemu dystrybutorowi sprzętu teleinformatycznego – mówi przed startem Maciej Longota.
 

Copyright © 2009 Maciej Longota, Wykonanie: foxbit.pl, Mapa strony